Medal dla Rektora SUM Prof. Tomasza Szczepańskiego

17 paź 2023

Z okazji Jubileuszu 75- lecia Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk, wręczył Rektorowi SUM prof. dr hab. n. med. Tomaszowi Szczepańskiemu medal, jako wyraz uznania za dotychczasowe osiągnięcia, wytrwałą pełną pasji pracę naukowo-dydaktyczną, a także wkład w rozwój nauki polskiej.

Inauguracja Roku Akademickiego, to wyjątkowy moment, który otwiera nową kartę w dziejach każdej uczelni. Oby ta, napisana rokiem jubileuszowym, przyniosła powodzenie, satysfakcję oraz wiele osiągnięć, zarówno naukowych jak i dydaktycznych, wytyczających kierunek rozwoju śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kolejne pokolenia- podkreślił Rektor Politechniki Śląskiej.