XXXVI Konferencja Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”

25 kwi 2024

Zapraszamy na XXXVI Konferencję Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”, która odbędzie się w dniach 2-5 czerwca 2023 r. na Politechnice Śląskiej.

Cykliczna konferencja to nie tylko platforma do wymiany doświadczeń i wiedzy, ale także doskonała okazja do budowania relacji i współpracy między przedstawicielami świata akademickiego oraz praktyków dziedziny public relations, promocji i komunikacji.

Ramy XXXVI Konferencji Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”, wyznacza ważki dla uczelni temat przekrojowy temat „Trendy. Technologie. Taktyki. Rozmowy o komunikacji w Europejskim Mieście Nauki Katowice” będzie determinował perspektywy i kierunek dyskusji plenarnych, paneli dyskusyjnych i zajęć skoncentrowanych na case studies.

Konferencja „PRom” to doskonała okazja, żeby:

• rozwinąć swoje kompetencje zawodowe,
  • zaktualizować i rozszerzyć ekspercką wiedzę,
  • zawrzeć znajomości z wyjątkowej i niepowtarzalnej branży ekspertów od komunikacji uczelnianej.

W celu dokonania rejestracji należy wypełnić formularz i dokonać rezerwacji w hotelu.

Informacje na stronie

Ważne! Program  będzie uzupełniany na bieżąco. Wkrótce podamy nazwiska panelistów i osób, które będą prezentować case study.

Nagrody Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Konkursu Nagrody Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”, w którym nagradzamy działania komunikacyjne, informacyjne i promocyjne prowadzone przez i na rzecz uczelni wyższych w Polsce. Celem konkursu jest wspieranie i nagradzanie najlepszych, twórczych i efektywnych działań́ w obszarze komunikacji, praktyki i działań́ promocyjnych w sektorze polskiego szkolnictwa wyższego.

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są na stronie: Nagrody Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”